Як можна провести утеплення стін зовні безшовним методом?

Утеплення стін зовні - необхідний комплекс заходів для забезпечення захисту будинку від вологи та холоду. Економити на цьому не варто, так як наслідки можуть призвести до додаткових витрат на усунення грибка, який може утворитися в сирому просторі. Та й варто враховувати високі ціни на опалення, тому зайвим не буде додатково утеплити будинок. Які ж існують методи? Про це мова піде далі.

Одним із способів є метод скріпленої теплоізоляції, для якого підійдуть готові матеріали будівельної хімії. За допомогою цього методу кріпляться плити ефективного теплоізоляційного матеріалу на стіни, після чого відбувається оштукатурювання. Ця безшовна технологія здатна забезпечити надійний захист від можливого проходження холоду.

Підбір теплоізоляційного матеріалу відбувається окремо, оскільки зазвичай він не йде в комплекті із системою утеплення. Інструкція повинна вказувати, який вид матеріалу необхідно використовувати. Найпоширеніші - це мінеральна вата і пінополістирол.

Мінеральна вата - перевагою використання є її стійкість до механічних пошкоджень, а також вогнестійкість і здатність вільно випускати пар. Але варто враховувати її пристойну вагу, тому для монтажу застосовується велика кількість дюбелів. За ціною вона буде дорожчою пінополістиролу і з нею доведеться повозитися. Для проведення утеплення використовуються гнучкі і ламельні плити, які виготовлені з мінеральної вати. Перший вид характеризується хаотичним розміщенням волокон, в той час, коли в ламельних - перпендикулярно поверхні плит. Ламельні плити компактні, з ними зручніше працювати. Крім того, можна зустріти двошарові плити з мінеральної вати, в яких верхній шар є твердим, а нижній - м'який і здатний притулитися впритул до нерівної поверхні, при цьому маючи хороші теплоізоляційні властивості.

Пінополістирол - матеріал, з яким легше працювати і який має кращі показники вологостійкості порівняно з мінеральною ватою. Та й за ціною він буде дешевшим. Але, за показником вогнестійкості, а також шумоізоляції він поступається мінваті. Зазвичай використовуються більш щільні види цього матеріалу з товщиною від 5 до 20 см. Останнім часом популярність набирає перфорований пінополістирол, який володіє деякою паропроникністю.

Якщо вам потрібно провести утеплення фасадів (Одеса), пропонуємо звернутися в компанію «Alpprom». У нас 10-річний досвід роботи. Готові провести роботи на висоті з допомогою методів альпінізму, скелелазіння та спелеології. Подбайте про тепло вашого будинку разом з нами!